Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

utrata gwarancji na perforację nadwozia?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • utrata gwarancji na perforację nadwozia?

    strasznie ciezkie te zdjecia
    a jak czesto myjesz auto?

  • #2
    utrata gwarancji na perforację nadwozia?

    Mam zapytanie do kolegów dotyczące możliwości naprawy lakierniczej tylnego zderzaka poza ASO. Czy dokonanie wskazanej naprawy elementu nadwozia z tworzywa sztucznego może wiązać się z utratą gwarancji na perforację nadwozia. Koszt naprawy w ASO Seata 650 PLN a ASO Skody 600 PLN - koszty lakierowania bez demontażu elementu. Naprawa w lakierni poza ASO 250 PLN.
    Czy warto Waszym zdaniem ?
    "Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

    Komentarz


    • #3
      keraj998, z mojej wiedzy wynika, że na każdy naprawiany element traci się gwarancję, czyli nawet jeżeli będziesz robił naprawę (lakierowanie) zderzaka w ASO skody to i tak i tak tracisz gwarancję na niego (tylko i wyłącznie na zderzak).
      W związku z powyższym polecam naprawę elementu u znajomego lub sprawdzonego lakiernika.
      Pzdr!

      Komentarz


      • #4
        keraj998, Osobiście bym się nie zastanawiał.Gwarancja jest na korozję,korozji podlegają elementy metalowe więc wniosek sam wyciągnij.
        Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

        Komentarz


        • #5
          Na twoim miejscu to pytanie bym zadał w ASO a nie na forum.Bo na forum otrzymasz w tym przypadku informacje które mogą być zupełnie rózne od tych z ASO.
          Jedno jest pewne samochód jest twój i ty poniesiesz konsekwencje błędnej decyzji.

          Komentarz


          • #6
            keraj998, zrób poza ASO i nic nikomu nie mów... Nawet jeśli, ktoś, kiedyś to sprawdzi ( szczerze wątpie ) to zrobisz :shock: i powiesz, że nic o tym nie wiesz ( może np. dealer sprzedał Ci "nowy" samochód z poprawkami po szkodach transportowych/parkingowych - pełno jest takich przypadków... ).
            Jeśli twój lakiernik zrobi to zgodnie ze sztuką, to nie widzę żadnego problemu...
            Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
            Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

            Komentarz


            • #7
              Kiedy oddawałem auto do lakierowania tylnej klapy (gwarancja na perforację) przede wszystkim sprawdzali książkę serwisową, czy regularnie u nich serwisowana i mierzyli grubość lakieru na całym aucie. Także najlepiej zapytać w ASO jak to wygląda.
              OIII 1.2 TSI 105 KM

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez dontak
                Kiedy oddawałem auto do lakierowania tylnej klapy (gwarancja na perforację) przede wszystkim sprawdzali książkę serwisową, czy regularnie u nich serwisowana i mierzyli grubość lakieru na całym aucie. Także najlepiej zapytać w ASO jak to wygląda.
                Jest malo prawdopodobne,aby mieli w ASO czujnik do pomiaru warstwy lakieru na elemencie z tworzywa sztucznego,a pytanie dotyczy zderzaka.
                Aczkolwiek mozliwe jest wszystko :diabelski_usmiech
                Tato,tato...czy to auto jest chore?
                Nie synku...to diesel PD.

                Honda...the power of dreams.
                Byla Octavia...jest Accord i CBR 650F

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez gebek
                  Zamieszczone przez dontak
                  Kiedy oddawałem auto do lakierowania tylnej klapy (gwarancja na perforację) przede wszystkim sprawdzali książkę serwisową, czy regularnie u nich serwisowana i mierzyli grubość lakieru na całym aucie. Także najlepiej zapytać w ASO jak to wygląda.
                  Jest malo prawdopodobne,aby mieli w ASO czujnik do pomiaru warstwy lakieru na elemencie z tworzywa sztucznego,a pytanie dotyczy zderzaka.
                  Aczkolwiek mozliwe jest wszystko :diabelski_usmiech
                  taki czujnik nie kosztuje mało więc nie sądzę zeby w ASO był pozatym to plastik wiec możesz spokojnie gdzie indziej pomalowac

                  ale pamiętaj tak czy inaczej widać co było malowane szczególnie ja lakiernik nie zrobi tego dobrze

                  a jeżeli robisz w ASO to wbrew temu co napisali wyżej masz od 1 do 2 lat gwarancji na usługę
                  ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                  ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X